sayed jawad header
sayed jawad back

روزی که امام هشتم پا به خاک مشهد گذاشت، با بوی عطر ملکوتی اش از مردم و بازاریان سوداگر تا کاخ نشینان عباسی را مدهوش کرد.
اما در این دوران سیدی نورانی که خاطره آن بو و شیدایی روزهای ورود امام را یاد آوری می کرد، پا به عرصه فروش عطر گذاشت.

عطر سید جواد

سیــــد جـــواد کــــه بود؟!

مدتی در حرم آقا، برای زوار، بی کلام قصه سرداد، برایشان از بوی نافه آهوی ختن چین و رایحه های تند هندی و بوی کوی یار گفت و با غلتاندن غلتان عطرهای چند گرمی روی کف دستشان، دستشان را گرفت و به مزارع نارنج و ترنج، قیصر کاشان و گلستان و بوستان برد.

اخلاق را در فروش عطر هم فراموش نکرد و با گرفتن حداقل سود و کیفیت بالا، تعداد بیشتری از مردم رو جذب حال و هوای خوشبویی کرد.

تیرماه ۹۶، پس از آسمانی شدنش، آن یادگار و بوی خوش به فراموشی سپرده نشد.سید نوید مقدم حسینی، نوه پیرمرد خوشبوی مشهدی، علاوه بر همان منش پدربزرگش یعنی کیفیت بالا و سود کم، با ارسال کالا به جای جای ایران و دنبال کردن فروش عطر از بستر دنیای آنلاین، امتیازات پدربزرگش را کامل کرد

about left 2
about right 1

تاریخچه عطــــر سیــــد جــــواد

3 flowers

در میان مردمان زمینی، با همان دغدغه های تکراریِ خواب و خوراک و رفع حاجت، هرکه از آسمان می آمد تا خدا و دلیل اصلی خلقت را رهنمون شود، هرکه می آمد تا از زیبایی و لذت واقعی بگوید، یکی از نشانه هایش بوی خوش بود، شاید این وسیله ای بود که لحظه ای آدم را از بستری که بود می کند و به عوالم دیگر میبرد، بستن چشم و لحظه ای تامل در اوج زیبایی ها.

عطر سید جواد طبق توصیه پدر حاج سید جواد مرحوم سید رضا به ایشان پیشنهاد شد و حاج سید جواد هم که اوایل در صحن جامع گوهرشاد به زایرین امام رضا عطرهای خود را ارایه میکردند و در بازار زنجیر قدیم که هم اکنون در محیط حرم می باشد و با خراب شدن این محل بعد ها در محل فعلی در بازار رضا مقابل بانک ملت از حدود سال ۱۳۵۵ با شروع فعالیت بازار رضا ایشان نیز به این شغل مشغول شدند.

طیق توصیه و وصیت مرحوم سید رضا و حاج سید جواد موسوی وظیفه ما تهیه عطرها با کیفیت عالی و پایین ترین قیمت جهت رضایت زایرین عزیز می باشد.

راز مـوفقیت سیــــد جــــواد

آنچه فروش عطر سید جواد را متمایز میکند و علاقه خریداران و زائران به عطر سید جواد است راز موفقیت ایشان در اخلاق مداری است طیق توصیه و وصیت مرحوم سید رضا و حاج سید جواد موسوی وظیفه ما تهیه عطرها با کیفیت عالی و پایین ترین قیمت جهت رضایت زایرین عزیز می باشد.

sayed jawad secret 1
پخش ویدیو
perfume cta 2

بــــرای خریــــــد عطــــــر
نیاز به مشاوره دارین؟

از سیــد جــــواد تا راینــــو

در تیر ماه ۹۶ سید نوید مقدم حسینی، نوه پیرمرد خوشبوی مشهدی، با ارسال کالا به سراسر ایران و فروش عطر به صورت آنلاین، امتیازات پدربزرگش را کامل کرد.

در ســـــال ۹۶

در ســــال ۹۷

فروش سوغات مشهد با نام سوغات سید جواد را آغاز کردیم و آغاز کار اصلی از اینجا شروع شد

در دی ماه ۱۴۰۱ سرانجام به عطر فروشی و تولد برند راینو منتهی شد. به رغم آنلاین بودن فروش، اما مشتریان راینو به خاطر خدماتی چون مشاوره فردی، ارسال رایگان و امکان مرجوع کردن کالا و توصیفاتی از نت به نت عناصر تشکیل دهنده عطرها، اعتماد به این فروشگاه آنلاین را به زحمت خرید از فروشگاه های حضوری عطر ترجیج داده و می دهند.

در ســــال ۱۴۰۱

مصاحبـه سیـد نـوید مقدم حـسینی

در روزنامه همشهری در رابطه با مرحوم سید جواد

سبک زندگی مرحوم سید جواد زینلی موسوی

قدیمی ترین عطر فروش بازار رضا در گفتگو با فرزندانش

لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد.لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد. لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد.لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد.لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد. لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد.لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد. لورم ایپسوم مختصری از مصاحبه و متن متن مورد نظر اینجا قرار می گیرد.